Vertimo Paslaugos

Mūsų vertimų biuras „Vertimai1“ – teisingas Jūsų pasirinkimas, jeigu ieškote profesionalų pagalbos ir siekiate aukščiausios vertimų kokybės. Siūlome platų paslaugų spektrą: 

Dokumentų legalizavimas – apostilizavimas
Jūsų patogumui atliekame dokumentų legalizavimą-apostilizavimą. Jums nieko nereikės daryti. Tiesiog atneškite mums dokumentą, o visa kita padarys mūsų vertimų biuro darbuotojai. Darome apostiles per itin trumpą terminą! Taupykite savo laiką!

Vertimas raštu ir žodžiu
Mūsų vertimų biuras teikia finansinių, medicininių, juridinių, tecnininių ir kitų specializuotų vertimų paslaugas. Verčiame tekstus iš daugelio užsienio kalbų, o vertimo tikslumą užtikrina tai jog vertėjai turi filologinį išsilaivinimą ir dauguma jų verčia į savo gimtąją kalbą.

Vertimų tvirtinimas
Mūsų vertimų biuro specialistai padės Jums išversti asmeninius ar įmonės dokumentus. Garantuosime Jums konfidencialumą, o vertimo biuro antspaudu patvirtinsime, kad vertimas atitinka originalius dokumentus. Jeigu Jums reikalingas notaro patvirtinimas – padėsime Jums sutaupyti laiko ir atliksime šį darbą.

Vertimų redagavimas
Jeigu Jums reikia nepriekaištingos kokybės teksto, kurį galėtumėte publikuoti – mūsų vertimų biuras visapusiškai sutvarkys tekstą ne tik gramatiniu, rašybos ir stiliaus, bet ir loginės struktūros atžvilgiu. Galime padėti Jums suredaguoti interneto svetainių tekstus, SEO aprašymus, reklaminius lankstinukus, sutartis ir kitus svarbius dokumentus.

Vertimų maketavimas
Jei Jums reikia išverstą tekstą paruošti leidybai ir platinimui – galime pasiūlyti teksto maketavimo paslaugą. Į jau išverstą tekstą galime įkelti schemas, diagramas, lenteles. Maketavimas ypač svarbus verčiant reklaminius lankstinukus, naudojimo instrukcijas, katalogus ir kitus tekstus.

Vertimo paslaugos gyvenantiems užsienyje arba kituose miestuose
Jei gyvenate ne Lietuvoje arba kitame mieste ir Jums reikalingos vertimo paslaugų – atsiųskite užklausą ir mes opertayviai atsakysime. Vertimai gali būti siunčiami elektroniu paštu arba per siuntų tarnybą į bet kurią pasaulio šalį.