Dokumentų legalizavimas – apostilizavimas

Dokumentų legalizavimas – apostilizavimas kas tai ? 

Dokumentų legalizavimas – apostilizavimas, arba tiesiog Apostilė. Turbūt daugelis yra girdėję žodį “Apostille” tačiau ne visiems iki galo aišku, kas tai yra. Vertimai1 komanda šiame tekste kartu su LR užsienio reikalų ministerijos puslapyje pateikta informacija padės Jums, paaiškindami ką šis žodis reiškia.

Apostilė – konsulinė pažyma, kuria oficialiai patvirtinamas parašo tikrumas, dokumentą pasirašiusiojo asmens pareigos ir, kai reikia, dokumente esančio antspaudo arba ženklo tapatumas, atitinkanti pridedamą prie 1961 m. spalio 5 d. Hagos konvencijos dėl užsienio valstybėse išduotų dokumentų legalizavimo panaikinimo esantį pavyzdį.

Skaityti daugiau

Detalesnė informacija: URM interneto puslapyje  arba Notarų rūmų puslapyje

Užsienyje išduotų dokumentų notarai neapostilizuoja, o URM nelegalizuoja. Jūs tai galite padaryti užsienio šalies diplomatinėje atstovybėje Lietuvoje (konsulate ar ambasadoje) arba kreiptis į tą užsienio valstybę, kurioje dokumentas buvo išduotas.

Ši procedūra reikalauja nemažai laiko resursų, todėl vertimų biuro Vilnije Vertimai1 komanda pasirengusi Jums padėti. Tereikia atnešti norimus apostilizuoti ir legalizuoti dokumentus į mūsų biurą. Dėl paslaugos kainos teirautis telefonu ar elektroniniu paštu.

Tel. +370 605 55166; +370 603 52225

El. p. info@vertimai1.lt