Dokumentų vertimas internetu

Dokumentų vertimas internetu – tai greita ir patogu!

Jei gyvenate ne Lietuvoje arba kitame mieste ir Jums reikalingos vertimo paslaugų – atsiųskite užklausą ir mes opertayviai atsakysime. Vertimai gali būti siunčiami elektroniu paštu arba per siuntų tarnybą į bet kurią pasaulio šalį.

Atsiųskite norimus išversti dokumentus mums, elektroniniu paštu, faksu, ar registruotu paštu, o mes įvertinsime ir atsakysme kokia yra Jūsų norimų vertimų kainą. Gavę Jūsų patvirtinimą pradėsime versti dokumentus.

Vertimų biure – Vertimai1 dokumentus tvirtiname notariškai ar mūsų vertimų biuro spaudu, tad patikėkite notoliniu būdu verčiamus dokumentus atliekame kokybiškai ir patikimai už priimtiną kainą.

Verčiame dokumentus pasirašytus MParašu ir Smart-ID.

Esant poreikiui teikiame ir papildomas, su dokumentų vertimais susijusias paslaugas.

Vertimus visada atliekame sutartu laiku ir už sutartą su užsakovu kainą. Jūsų patogumui turime ir galime pasiūlyti ir papildomas, ne vertimo paslaugas: redaktoriaus, maketuotojo, dizainerio.

Kaip užsakyti dokumentų ir tekstų vertimą internetu ?

Dokumentus, kuriuos reikės išversti, galite:

  • nuskenuoti ar nufotografuoti ir atsiųsti mums į elektroninį paštą: [email protected] 

Siunčiant dokumentus vertimui internetu, būtinai nurodykite:

  • į kokią kalbą Jums reikės išversti dokumentą;
  • kaip greitai reikalingas vertimas;
  • ar bus reikalingas vertimo patvirtinimas, jei taip: vertimų biuro ar notarinis tvirtinimas reikalingas.

Bendradarbiaujame tik su profesionaliais, patikrintais vertėjais, kurių kiekvienas yra savo srities specialistas ir neretai verčia į savo gimtąją kalbą. Atliekame bet kokio sudėtingumo: tekstų vertimus, vaizdo medžiagos vertimus, interneto puslapių ir SEO vertimus, katalogų vertimus, medicininių dokumentų vertimus, asmens dokumentų vertimus, išsilavinimo dokumentų vertimus ir jų tvirtinimus “Vertimai1” biuro spaudu ir/arba tvirtiname notariškai pagal Jūsų poreikius.

Kokius vertimo tvirtinimus Jums gali pasiūlyti “Vertimai1”?

  • Paparastas vertimas. Atliktus vertimus išsiųsime į Jūsų elektroninį paštą Word ar PDF formatu.
  • “Vertimai1” elektroninis patvirtinimas. Vertimas su mūsų vertimų biuro antspaudu, vertėjo parašu prierašu kas atliko vertimą ir į kokią kalbą buvo verčiama. 
  • Notarinis patvirtinimas. Atliktus vertimus galime patvirtinti notariškai, bet tam turime turėti dokumentų originalus arba notarinius dokumentų nuorašus. 
  • Patvirtinimas pažyma Apostille. Atliktus vertimus galime patvirtinti pažyma Apostille

Dokumentų vertimas internetu – taupome Jūsų laiką, laikomės visų saugumo priemonių!