Vertimų maketavimas

Jei Jums reikia išverstą tekstą paruošti leidybai ir platinimui – galime pasiūlyti teksto maketavimo paslaugą. Į jau išverstą tekstą galime įkelti schemas, diagramas, lenteles. Maketavimas ypač svarbus verčiant reklaminius lankstinukus, naudojimo instrukcijas, katalogus ir kitus tekstus.

Taip pat teikiame ir „permketavimo paslaugas”. Kai turite katalogą užsienio klbą ir norite jį išversti lietuviškai palikdami orginalų maketą.

Maketavimo/permaketavimo kainos

 

Vizitinė – nuo 10 €
Skrajutė A6, A5 – nuo 15 €
Plakatas A4, A3, A2 – nuo 15 €
Katalogas – nuo 50 € + pvm
Maketo koregavimas – nuo 5 €

 

Vertimų maketavimas – tai spaudai ruošiamo būsimo leidinio maketo sudarymas specializuotomis kompiuterinėmis programomis ( Lietuvoje populiariausios Adobe paketo), išdėstant užsakovo pateiktą arba dizainerio sukurtą tekstinę ir vaizdinę informaciją. Taip pat jau sudaryto maketo paruošimas spaudai.

Dažnai klientai pateikia užsienio kalba maketuotus leidinius ir nori juos išsiversti į Lietuvių kalbą išlaikydami pirminį dizainą. Žinoma tai yra ganėtinai paprasta padaryti turint visus darbinius failus ( .psd, .tif, .DWG ir t.t.). Jei neturite darbinių failų, o tik norimus išversti PDF dokumento failus. Atsiųskite juos, išversime Jūsų dokumentus ir informuosime, kokia gali būti preliminari viso pageidaujamo dokumento per maketavimo kaina.