Vertimų biuras Vilniuje

Vertimų biuras Vilniuje -„vertimai1.lt”

Vertimai įgauna vis svarbesnį vaidmenį sparčiai globalėjančiame pasaulyje, o vertimų paslaugos Lietuvoje tampa vis labiau reikalingos. Bendradarbiaujant su užsienio partneriais, išvykstant dirbti į užsienį ar studijuoti reikalingi tikslūs ir kokybiški dokumentų, sutarčių ar kitos informacijos vertimai.

Mūsų vertimų biuro „Vertimai1.lt“ tikslas – pateisinti Jūsų lūkesčius suteikiant profesionalias ir kokybiškas vertimų paslaugas. Teikiame profesionalias vertimų paslaugas į/iš daugiau kaip 40 kalbų. Mūsų vertimų biure dirba tik kompetetingi, filologinį išsilavinimą bei ilgalaikę darbo patirtį turintys vertėjai, kurie specializuojasi įvairiose vertimų srityse: teisės, medicinos, grožinės literatūros, švietimo, technikos, ekonomikos ir daugybę kitų. Todėl galime užtikrinti vertimo tikslumą ir kokybę, nes gavę užsakymą jį perduodame tik atitinkamos srities specialistui. Taip pat galime garantuoti, kad vertimas atitinka originalą, kadangi visi vertimai yra tvirtinami vertimų biuro anstpausdu arba pas notarą. Esame suinteresuoti užmegzti kokybišką ilgalaikį bendravimą, kuris paremtas punktualumu, išskirtiniu dėmesingumu klientui, atidumu ir pasitikėjimu.

Mūsų vertimų biuras yra Vilniuje, tačiau tai netrukdo mums dirbti su užsakovais iš kitų Lietuvos miestų arba užsienio šalių. Vertimą užsakyti ir gauti galite internetu atsiųsdami jį elektroniniu paštu arba pasinaudodami siuntų tarnybų paslaugomis.

Kiti vertimų biurai nepateikė Jus tenkinančio pasiūlymo? Mes garantuojame operatyvų ir malonų aptarnavimą bei optimalų kainos ir kokybės santykį! 

Jeigu reikia nepriekaištingai atlikto vertimo, esame pasirengę Jums padėti!